Grippostad, per shendetin tuaj!

Grippostad® C Kapsula: Klasike dhe kompakte Nëse mendon për Grippostad®C, së pari mendon për kapsulat e vogla, me dy ngjyra. Gëlltitet lehtë, praktik për t’u marrë me vete: kjo është që e bën Grippostad të lehtë në përdorim. Mbi të gjitha, infeksionet gripale dhe e ftohura e zakonshme nuk duan t’ia dinë për kohën dhe vendin kur godasin!

Katër përbërës aktivë për përdorim të përditshëm për të trajtuar simptomat e ftohjes së zakonshme:

• Paracetamoli ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve të kokës, dhimbjeve të trupit dhe ethet e lehta.

• Kafeina rrit efektet qetësuese të paracetamolit.

• Klorfenamina ndihmon në uljen e inflamacionit të mukozës së hundës dhe lehtësimin e kollitjeve irrituese.

• Acidi askorbik Grippostad® (vitamina C) që ndodhet në kapsulat e forta mbështesin funksionin normal të sistemit imunitar

Grippostad® Hot Drink: e ngrohtë dhe e dobishme! Grippostad® Hot Drink shërben për trajtimin simptomatik të dhimbjeve të lehta deri mesatarisht të forta si dhimbje koke dhe etheve.

Bustina Grippostad® përmban përbërësin aktiv paracetamol:

• Paracetamoli ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve të kokës dhe dhimbjeve të trupit dhe etheve të lehta.

• Grippostad Hot Drink përmban gjithashtu 50mg acid askorbik (vitaminë C).

 

Na kontaktoni
Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës, km.10
Kashar, Tiranë 1001, Albania
Email: [email protected]
Tel: +355 69 2092 327
Na Ndiqni
   

Identifikohu