Hei Poa Nutritive Sap

RITUALET PER KUJDESIN NDAJ TRUPIT

Hapi 3: Ushqyerje ++

Vetite I pasur ne Monoi, hidraton intensivisht dhe ushqen lekuren. Shnderrohet ne forme vajore kur aplikohet, duke lene nje ndjesi te kendshme. Prezenca e lules Tiara e le lekuren te bute dhe te aromatizuar

PA PARABENE - PA FENOKSIETANOLE

Keshille mbi perdorimin: Aplikojeni lehtesisht ne te gjithe trupin si pjese e rutines se perditshme. Mund te perdoret edhe si nje vaj masazhues fale formules unike.

Protected Designation of Origin Tahiti Monoi Oil: 1,90%

Identifikohu